Speciální 4 denní exkurze

1/6
Speciální 4 denní exkurze "Po stopách zaměstnanců elektrárny."

 

Vydejte se s námi po stopách zaměstnanců elektrárny, a největších hrdinů. Podíváme se kde žil Ďatlov, Brjuchanov, hasič Ignatěnko a další. Pokusíme se vám co nejvíce přiblížit jejich životy před nehodou. Navštívíme zaniklé obce, město Černobyl, mateřskou školku, která jako jediná zůstala z obce Kopači, nedokončené chladící věže, černobylskou jadernou elektrárnu včetně velína vybuchlého 4. bloku a reaktoru ve 3. bloku, most smrti, Rudý les, radar Duga, Pripjať. Strávíte noc v obci Slavutyč, která byla postavena jako satelitní město za Pripjať, zde absolvujete soukromou prohlídku muzea zaměřeného na Pripjať, obec Slavutyč a samotnou elektrárnu. Zpět do zóny se projedete vlakem, který  je určen výhradně pro zaměstnance elektrárny. Podíváte se do zachovalých vesnic poblíž hranice, do nichž běžně nikdo nejezdí. Setkáte se s místní bábuškou. 

Cena zahrnuje:

veškerá potřebná povolení, certifikovaného průvodce hovořícího českým jazykem, dopravu z Kyjeva a zpět, ubytování, polopenzi

Program:

1. den: odjezd z Kyjeva do Slavutyče, ubytování, prohlídka muzea a města, večeře

2. den: odjezd vlakem do elektrárny, prohlídka elektrárny, oběd, prohlídka zóny, ubytování, večeře

3. den: snídaně, prohlídka zóny, večeře

4. den: snídaně, prohlídka zóny, večeře

5. den: snídaně, prohlídka zóny, odjezd do Kyjeva

Rádi poradíme s dopravou do Kyjeva, s ubytováním před exkurzí nebo po ní, s prohlídkou Kyjeva, cestovním pojištěním, atd.

Aktuální volné termíny

Aktuálně máme pozastaven příjem objednávek na termíny z důvodu Covid-19.

  • Facebook Basic Black