3 denní exkurze

1/6

Aktuální volné termíny

4. - 8.7.2021 - 5 osob

Navštívíme Dugu, město Pripjať, samosely, elektrárnu a nejstarší vesnice v zóně. Všude bude dostatek času. Exkurze je určená pouze pro 5 osob. V ceně exkurze jsou veškeré náklady: elektrárna, povolení, letenky z ČR, doprava, ubytování, strava, průvodce, pojištění.

Cena: 20 000,- Kč

Pokud chcete zónu prozkoumat důkladněji.
Zaniklé obce, město Černobyl, mateřskou školku, která jako jediná zůstala z obce Kopači, nedokončené chladící věže, Černobylskou jadernou elektrárnu, most smrti, Rudý les, radar Duga, Pripjať. Strávíte noc v obci Slavutyč, která byla postavena jako satelitní město za Pripjať, zde absolvujete soukromou prohlídku muzea zaměřeného na Pripjať, obec Slavutyč a samotnou elektrárnu. Zpět do zóny se projedete vlakem, který  je určen výhradně pro zaměstnance elektrárny. Podíváte se do zachovalých vesnic poblíž hranice, do nichž běžně nikdo nejezdí. A setkáte se s místní bábuškou. 
 

Cena zahrnuje:

veškerá potřebná povolení, certifikovaného průvodce hovořícího českým jazykem, dopravu z Kyjeva a zpět, ubytování, polopenzi

Program:

1. den: odjezd z Kyjeva do obce Slavutyč, ubytování, prohlídka muzea a města, večeře

2. den: snídaně, odjezd vlakem do elektrárny, prohlídka elektrárny, prohlídka zóny, ubytování, večeře

3. den: snídaně, prohlídka zóny, večeře

4. den: snídaně, prohlídka zóny, návrat do Kyjeva

Rádi poradíme s dopravou do Kyjeva, s ubytováním před exkurzí nebo po ní, s prohlídkou Kyjeva, cestovním pojištěním, atd.

  • Facebook Basic Black